Chastain Westbridge Bookcase
Call for Price
Chastain Weybridge Side Chair
Call for Price
Chastain Medford Host Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Swivel/Glider: False | Yes |
|---|
Additional information
| Dimensions | 26 × 22 × 41 in |
|---|---|
| Brand | American Drew |
| Color | Cream |
| Detail Color | Light Stain |
| Style | Transitional |
| Collection | Chastain |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Chastain Cal-king Cadence Sleigh Bed – Complete
Chastain Cal-king Randall Panel Bed – Complete
Chastain Chest
Chastain Dresser
Chastain Eastview Console
Chastain King Cadence Sleigh Bed – Complete
Chastain King Randall Panel Bed – Complete
Chastain Mirror
Related products
Americana Modern Dining Bench Counter Upholstered 49 In.
Americana Modern Dining Bench Upholstered 58 In.
Boheme Vitton Upholstered Side Chair
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 21 × 41 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.