Griffith Park Sienna Console Table
Call for Price
Cancello Table Lamp
Call for Price
CT6001A-FL – Ingenue Arm Chair – Flax
"*" indicates required fields
Description
Woven wicker crafted with Gemelina solids and an upholstered neutral seat create this casual pull up arm chair. Perfect around a dining table or pulled up as an accent chair in a room.
Product Details
| Material | Wicker, Rattan, Mahogany Solids |
|---|---|
| Notes | Mahogany & Rattan with wicker weave and Flax color upholstery |
| Volume | 15 cft |
| Weight | 20 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 24.5 × 31.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Coastal |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.