Today’s Hours Getting Hours
Complete Panel Bed, Queen 5/0, Mirror, Dresser
Call for Price
Caraway Landscape Mirror
Call for Price
Uph Side Chair 2in
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Constructed of select hardwoods | Yes |
|---|---|
| Stitch detailing on back rest adds a modern touch | Yes |
| Plush upholstered back and seat | Yes |
| Grand scaled chair legs | Yes |
| Seat Height: 19″ | – |
| Fabric Content: 86% Polyester, 14% Linen | Yes |
| Cleaning Code: S | Yes |
| Dimensions | 21.00″W X 25.75″D X 38.00″H |
| Weight | 19.84 lbs |
Additional information
| Weight | 39.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.75 × 21 × 38 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Pale Oak |
| Style | Urban Organic |
| Collection | Davie |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Escape-Coastal Siesta Key Side Chair
| Brand | Universal Furniture |
|---|---|
| Color | Tan, White |
| Features | Wood |
| Style | Coastal |
Cascade Upholstered Curved Back Side Chair
| Brand | Riverside Furniture |
|---|---|
| Color | Beige, White |
| Features | Polyester, Upholstered, Wood |
| Style | Farmhouse |
Ciao Bella Spindle Back Side Chair
Sophie Upholstered Counter Stool
| Brand | Riverside Furniture |
|---|---|
| Color | Brown, Tan |
| Features | Fabric, Oak Veneer, Wood |
| Style | Farmhouse |
Walnut Grove Side Chair
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |
Walnut Grove Arm Chair
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |






Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.