Today’s Hours Getting Hours
Complete Sculpted Panel Bed Queen 5/0
Call for Price
Charlotte King Uph Hb
Call for Price
Xx-bak Uph Side Chair 2in
"*" indicates required fields
SKU:
59397
Category: Chairs & Benches
Tags: Chairs & Benches, Paperwhite, Riverside Furniture, White
Description
Product Details
| Constructed of hardwood solid | Yes |
|---|---|
| Upholstered seat height: 19 1/4″ | Yes |
| Upholstered 100% Polyester | Yes |
| Cleaning code: S | Yes |
| Dimensions | 20.00″W X 23.00″D X 40.75″H |
| Weight | 18.19 lbs |
Additional information
| Weight | 36.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 20 × 40.75 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Paperwhite |
| Style | Cottage |
| Collection | Myra |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Sophie Upholstered Counter Stool
| Brand | Riverside Furniture |
|---|---|
| Color | Brown, Tan |
| Features | Fabric, Oak Veneer, Wood |
| Style | Farmhouse |
Walnut Grove Arm Chair
| Brand | Stickley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.