Kafe 44" Round Quad Table, Cappuccino
Call for Price

Oxford Stationary Console Loveseat
Call for Price
Complete Rectangle Double Pedestal Table
Complete Rectangle Double Pedestal Table
"*" indicates required fields
SKU:
2280-622K
Category: Dining Sets
Tags: Dining Sets, Gray, Legacy Classic Furniture, White Cloud & Nightfall
Description
Product Details
| Embossing Pine Solids With New Zealand Pine On Cases And American Pine Drawer Fronts | Yes |
|---|---|
| Two Tone Finish For A Modern Touch | Yes |
| Custom Polished Nickel Hardware | Yes |
| Width | 44 |
| Depth | 78-98 |
| Height | 30 |
| Finish | White Cloud & Nightfall |
| Fabric | N/A |
| Material | Wood: Embossing Pine Solid, Cases: New Zealand Pine, Drawer Fronts: American Pine |
| Hardware | Custom Polished Nickel |
Additional information
| Dimensions | 78 × 44 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Legacy Classic Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | White Cloud & Nightfall |
| Style | Modern |
| Collection | 2280 Terra Luna DR |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Complete Round Pedestal Table
Credenza
Uph. Host Chair
Related products
Complete Round Pedestal Table
Complete Round Pedestal Table
Complete Round Pedestal Table
Complete Round Table
Mirror Brown Finish
Mirror Brown Finish
Utility Costco Exclusive
| Weight | 174 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 92 × 30 in |
| Brand | Flexsteel |
| Collection | Utility |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.