Newbury Server
Call for Price

Martina Track Arm Right-Hand Facing Loveseat
Call for Price
Complete Round Pedestal Table
Complete Round Pedestal Table
"*" indicates required fields
SKU:
TY656-030K
Category: Dining Sets
Tags: Brown, Dining Sets, Legacy Classic Furniture, Natural Hickory
Description
Product Details
| Updated Traditional Design With Historical Shaker Influences | Yes |
|---|---|
| Soft Distressing Gives A “generational” Appearance | Yes |
| Oiled Bronze Hardware | Yes |
| Width | 60 |
| Depth | 60 |
| Height | 30 |
| Finish | Natural Hickory |
| Fabric | N/A |
| Material | Select Hardwoods and Oak Veneers |
| Hardware | Oiled Bronze |
Additional information
| Dimensions | 60 × 60 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Legacy Classic Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural Hickory |
| Style | Transitional |
| Collection | 3570 Artesia DR |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Complete Double Pedestal Counter Height Table
Complete Round Pedestal Table
Complete Round Pedestal Table
Complete Trestle Dining Table
Mirror Brown Finish
Utility Costco Exclusive
| Weight | 174 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 92 × 30 in |
| Brand | Flexsteel |
| Collection | Utility |
| Features | Fabric |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.