Delway Round Leather Ottoman
Call for Price
Browser STOOLS 41542-26WE/1B24DFF4
Call for Price
499-407 – Bridgeton Sideboard
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Walnut Veneers, European Beech Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | COMBO FINISH: Available as Case/Doors combination ONLYOne adjustable shelf behind two center doors and one adjustable shelf behind each end door. Solid Brass hardwareTip restraint included |
| Volume | 43 cft |
| Weight | 204 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 204 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.25 × 66.5 × 38.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Bridgeton |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.