Manhattan Tufted Upholstered Bed
Call for Price

Billy Pub table 50551-42/24+90810/48
Call for Price
AE9-639 – Emile Shelf Table
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Oak Veneers, Oak Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | Open shelfTip restraint included |
| Volume | 21 cft |
| Weight | 74 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 74 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.75 × 48.75 × 33 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.