AEA-639 – Emile Shelf Table – Black Cerused
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Oak Veneers, Oak Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Volume | 21 cft |
| Weight | 74 lb |
Additional information
| Weight | 74 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.75 × 48.75 × 33 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Black |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern Dining Buffet Server
| Brand | Parker House |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Oak, Oak Veneer, Poplar, Storage, Wood |
| Style | Casual, Modern, Transitional |
Escape Dining 72″ Buffet Server With Stone Top
Lodge Dining 2pc 66 In. Buffet / Bar Display Hutch
Sundance – Sandstone 2pc 66 In. Buffet / Bar Display Hutch With Quartz Insert Dining
Walnut Grove Small Server
| Dimensions | 22 × 39 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.