AEH-405 – De Vence Cabinet
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Resin, Oak Veneers, Oak Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Medium |
| Notes | Finished in an off-whiteBehind each set of two doors with antique brass hardware is one adjustable shelfTip restraint included |
| Volume | 60 cft |
| Weight | 345 lb |
Additional information
| Weight | 345 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 87 × 32.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.