Today’s Hours Getting Hours
Caraway Landscape Mirror
Call for Price
RECTANGULAR DRAWER END TABLE
Call for Price
Ariel Sideboard
"*" indicates required fields
Description
The Ariel Sideboard combines fun, modern design with practical storage. Featuring a sleek black wood frame, it boasts two cabinets with internal shelves for organization and three central drawers. The cabinet doors and drawer fronts showcase a light natural wood finish, creating a striking contrast. Minimalistic with leather hand pulls, the Ariel Sideboard is perfect for adding style and functionality to any space.
Product Details
| Item Weight | 176 |
|---|---|
| Materials | Oak and Iron |
| Dimensions | W:69 x D:18 x H:33.5 |
Additional information
| Weight | 176 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 69 × 33.5 in |
| Brand | Furniture Classics |
| Color | Brown |
| Style | Scandinavian |
| Collection | Ariel |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Ariel Chest
Related products
Americana Modern Dining 2pc 66 In. Buffet / Bar Open Hutch With Quartz Insert
Lodge Dining 2pc 66 In. Buffet / Bar Display Hutch
Rainer Display Cabinet
Walnut Grove Small Server
| Dimensions | 22 × 39 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.