Today’s Hours Getting Hours
Antigua Solid Wood 4dr Cabinet
Call for Price
Durant Solid Wood 4dr Sideboard
Call for Price
Arley Solid Wood 6dr Cabinet
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Overall Dimensions | 98”W x 18”D x 36”H |
|---|---|
| Materials | Reclaimed Pine |
| Colors | Timeworn Cream |
| Weight | 220 lbs |
| Casegoods Door Quantity | 6 |
| Wire Management Holes | 1 |
| Anti Tip Kit Included | YES |
| Storage Configuration | 6 Door |
Additional information
| Weight | 220 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 98 × 36 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Cream |
| Detail Color | Timeworn Cream |
| Style | Rustic |
| Collection | Arley |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern Dining 2pc 66 In. Buffet / Bar Open Hutch With Quartz Insert
Lodge Dining Buffet Server 66 In. X 18 In.
Walnut Grove Small Server
| Dimensions | 22 × 39 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.