Denver Solid Wood 4dr Cabinet
Call for Price
Larson Solid Wood 4dr Cabinet
Call for Price
Iza 4dr Sideboard
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Overall Dimensions | 82”W x 18”D x 38”H |
|---|---|
| Colors | Antique Black |
| Weight | 207 lbs |
| Casegoods Door Quantity | 4 |
Additional information
| Weight | 207 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 82 × 38 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Black |
| Detail Color | Black |
| Style | Rustic |
| Collection | Iza |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern Dining 2pc 69 In. Buffet / Display Hutch With Quartz Insert
Walnut Grove Small Server
| Dimensions | 22 × 39 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.