
Madison Sleep Track Arm Right Hand Facing Apartment Sofa
Call for Price
Holt Upholstered Dining Chair
Call for Price
Martine Sideboard – Cherry – 91N Bristol
"*" indicates required fields
Description
The mid-century-inspired Martine Sideboard puts its best face forward: four doors with slip-matched cherry veneers and the collection’s signature pendant pulls. Bold beaded molding, mitered corners, and saber legs keep the solid cherry case soft and refined. Inside are a velvet liner and two adjustable shelves for versatile storage.
Additional information
| Dimensions | 20.5 × 79.5 × 38.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Martine |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Martine Pillowback Sofa
| Dimensions | 39 × 88 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Cottage |
Martine Skirted Chair
| Dimensions | 39 × 35 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Fabric |
| Style | Traditional |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.