Domaine Bookcase Package - Complete
Call for Price
Industrial Sofa Table
Call for Price
Server
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Constructed of select hardwoods and random oak veneer | Yes |
|---|---|
| Four individually framed doors with woven natural material | Yes |
| Custom designed hardware in an aged bronze finish | Yes |
| Multistep blonde finish for a casual vibe | Yes |
| Sleek full round tapered legs | Yes |
| Two silverware tray drawers and two adjustable shelves behind doors | Yes |
| 5″ from bottom of case to floor | Yes |
| Dimensions | 70.00″W X 19.00″D X 36.50″H |
| Weight | 184.08 lbs |
Additional information
| Weight | 184.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 70 × 36.5 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Drift |
| Style | Cottage |
| Collection | Laguna |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.