Server
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Constructed of hardwood solid and Oak veneer with metal framework | Yes |
|---|---|
| Left hand door conceals an adjustable shelf | Yes |
| Two right hand doors conceal two adjustable shelves | Yes |
| Tip restraining hardware | Yes |
| Dimensions | 66.75″W X 19.00″D X 37.75″H |
| Weight | 205.03 lbs |
Additional information
| Weight | 205 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 66.75 × 37.75 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Refined Glam |
| Collection | Sophie |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.