Today’s Hours Getting Hours
Server
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Constructed of Oak solids and Random Matched Oak veneers | Yes |
|---|---|
| Two pairs of wood framed glass doors each enclose two adjustable wood framed glass shelves | Yes |
| Interior LED lighting | Yes |
| Tip restraining hardware | Yes |
| Dimensions | 72.00″W X 18.00″D X 36.00″H |
| Weight | 167.55 lbs |
Additional information
| Weight | 167.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 72 × 36 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Nutmeg Oak |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Halbrooke |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Lodge Dining 2pc 66 In. Buffet / Bar Display Hutch
Lodge Dining Buffet Server 66 In. X 18 In.
Walnut Grove Small Server
| Dimensions | 22 × 39 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.