Tiber Solid Wood 4dr Buffet
Call for Price
Deaven Solid Wood 4dr Buffet
Call for Price
Vander Solid Wood 4dr Buffet
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Overall Dimensions | 78”W x 18”D x 36”H |
|---|---|
| Materials | Oak Veneer |
| Colors | Tawny Brown |
| Weight | 213 lbs |
| Casegoods Door Quantity | 4 |
| Shelf Interior Dimensions | 30″ x 16″ x 13″ |
| Wire Management Holes | 1 |
| Anti Tip Kit Included | YES |
| Storage Configuration | 4 Door |
Additional information
| Weight | 213 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 78 × 36 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | Tawny Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Vander |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Vander Solid Wood 4dr Buffet – Cream Washed
Vander Solid Wood Rectangle Console Table
Vander Solid Wood Rectangle Console Table
Vander Solid Wood Rectangle Dining Table
Vander Solid Wood Rectangle Dining Table – Cream Washed
Vander Solid Wood Round Dining Table
Vander Solid Wood Square Coffee Table
Vander Solid Wood Square Coffee Table
Related products
Escape Dining 72″ Buffet Server With Stone Top
Lodge Dining 2pc 66 In. Buffet / Bar Display Hutch
Lodge Dining Buffet Server 66 In. X 18 In.
Sundance – Sandstone 2pc 66 In. Buffet / Bar Display Hutch With Quartz Insert Dining
Walnut Grove Small Server
| Dimensions | 22 × 39 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.