Today’s Hours Getting Hours
Casual Dining Modern Mood Round Dining Table Base
Call for Price
Casual Dining Modern Mood Round Dining Table Top
Call for Price
Casual Dining Modern Mood Round Dining Table Base
"*" indicates required fields
Additional information
| Weight | 74.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 26 × 25.75 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Melange Laureng End Table
Ciao Bella Rectangular End Table
Beaumont End Table
Saint Armand St. Armand Round End Table
Alfresco Alfresco Trifoglio Accent Table
| Weight | 13.20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21.50 × 22.50 × 26.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Alfresco |
| Color | Blue |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.