B2H-303 – Daniel Dining Table – Brown Rustic
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Oak Veneers, Oak Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Heavy |
| Notes | B2H Brown RusticHerringbone patterned topMaximum extension width 131″ with two 23.5″ leavesApron height: 25.75 in / 66 cm |
| Volume | 29 cft |
| Weight | 314 lb |
Additional information
| Weight | 314 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 84 × 30 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.