Parkway Panel Bed
Call for Price

Dirk Non-extendable table 50634/56+90527/28
Call for Price
B2W-306 – Collin 64″ Round Dining Table – White Rustic
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Oak Veneers, Oak Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Heavy |
| Notes | B2W White Rustic |
| Volume | 47 cft |
| Weight | 268 lb |
| Apron Height | 25.75 in |
Additional information
| Weight | 268 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 64 × 64 × 30 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | White |
| Style | Rustic |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern Dining Dining Table 60 In. X 38 In. Rect To 78 In. (18 In. Leaf)
Crossings Eden Rectangular Dining Table
Rodrigo Counter Table Brown
| Dimensions | 32 × 32 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.