Bow End Shaker Leg Table
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Collection | Select |
|---|---|
| Suite | Standard Dining |
| Categories | Dining Room |
| Type | Tables |
| Width | 40.0 |
| Height | 30.0 |
| Length | 72.0 |
| Number of Leaves | 1 |
| Additional Information | Extends to 90”L w/ 18” butterfly leaf |
Additional information
| Dimensions | 72 × 40 × 30 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Collection | Select |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
2 Door Hutch (shown w/B-2)
| Dimensions | 14.5 × 40 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
| Features | Storage |
24″ Ava Swivel Counter Stool
| Dimensions | 22.75 × 17.5 × 41.5 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
| Features | Swivel |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.