Camden Liv360 Adj. Cocktail Table (for Iuab-902) I631-996
Call for Price
Maddox 80" Console
$2,117.00 Original price was: $2,117.00.$1,328.99Current price is: $1,328.99.
Butcher Table
"*" indicates required fields
Description
Antique frames and reclaimed wood are used to fashion this found three drawer butcher table. Each table is unique and measurements shown are approximate. All pieces will vary in design and size.
Product Details
| Item Weight | 88 |
|---|---|
| Materials | Antique |
| More info | Design and Size Will Vary |
| Dimensions | W:68-78 x D:15-20 x H:30-34 |
Additional information
| Weight | 88 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 68 × 30 in |
| Brand | Furniture Classics |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
| Collection | Butcher |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Butcher Table
Related products
Americana Modern Dining Dining Table 60 In. X 38 In. Rect To 78 In. (18 In. Leaf)
Cedar Fork Dining Rectangle Leg Table
Rodrigo Counter Table Brown
| Dimensions | 32 × 32 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.