Back to products
Carolina Leather Panel Arm L-Shaped Sectional
Call for Price
Canyon Butterfly Leaf Trestle Table w/ Canyon Trestle Base – T-8440XB
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Collection | Select |
|---|---|
| Suite | Standard Dining |
| Categories | Dining Room |
| Type | Tables |
| Width | 40.0 |
| Height | 30.0 |
| Length | 69.0 |
| Number of Leaves | 1 |
| Additional Information | Top and Base sold separately Dimensions: 40 x 69 x 84 x 30”H |
Additional information
| Dimensions | 69 × 40 × 30 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Collection | Select |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
2 Door Hutch (shown w/B-2)
| Dimensions | 14.5 × 40 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
| Features | Storage |
24″ Ava Swivel Counter Stool
| Dimensions | 22.75 × 17.5 × 41.5 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
| Features | Swivel |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.