Modern Farmhouse Kent Poster Bed - Special Order
Call for Price
Clyde Leather Modular Sofa
Call for Price
CD9-306 – Erosion 52 Round Dining Table
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Travertine, Oak Veneers |
|---|---|
| Distressing Level | Light |
| Notes | Honed travertine stone top |
| Volume | 81 cft |
| Weight | 494 lb |
Additional information
| Weight | 858 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 52 × 30 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | No Color |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Cedar Fork Dining Rectangle Leg Table
Cedar Fork Dining Square Counter Height Table
Rodrigo Counter Table Brown
| Dimensions | 32 × 32 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.