Weekender Coastal Living Home Collection Weekender Credenza
Call for Price
Stacy Upholstered Bed
Call for Price
CR9-822BW-MP – Dining Table Base Set For Wood Top
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Maple Veneers, Maple Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Volume | 15 cft |
| Weight | 78 lb |
Additional information
| Weight | 78 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 7 × 28.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.