Dwyer Storage Bed - Full / 801 Coast
Call for Price
Stacy Upholstered Platform Bed
Call for Price
CRA-972B – Polished Nickel Dining Table Base Set
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Notes | Polished Stainless Steel |
|---|---|
| Volume | 26 cft |
| Weight | 116 lb |
Additional information
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 28 × 28 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Silver |
| Style | Modern |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.