Mason Fabric Power Reclining Loveseat with Console
Call for Price
42"H Simone Bar Table
Call for Price
D39-94 – Bord De Mer Round Dining Table
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Teak Solids, Powder Coated Aluminum |
|---|---|
| Volume | 46 cft |
| Weight | 76 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 76 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 48 × 29.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.