Laura Chair - Special Order
Call for Price
Marge Leather Upholstered Dining Chair
Call for Price
D79-4003 – Danny Outdoor Dining Table
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Faux Oak, Cast Concrete |
|---|---|
| Volume | 25 cft |
| Weight | 290 lb |
Additional information
| Weight | 290 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 54 × 54 × 30 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Industrial |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.