Today’s Hours Getting Hours

Atwood Dresser
$3,737.00 Original price was: $3,737.00.$2,348.99Current price is: $2,348.99.

Jarvis Power Recliner with Power Headrest
Call for Price
Dwyer 62-inch Dining Table
"*" indicates required fields
Description
Three solid maple Dwyer Dining Tables are sized for small or larger families or for entertaining big, bustling groups. Resting on clean, square legs, the rectangular top is offset by a slender reveal that accentuates the table’s modern lines.
Additional information
| Dimensions | 36 × 62 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Modern Farmhouse Kitchen Table
| Brand | Universal Furniture |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Wood |
| Style | Coastal, Transitional |
Summer Hill Round Dining Table
| Brand | Universal Furniture |
|---|---|
| Color | Grey, White |
| Features | Wood |
| Style | Coastal, Farmhouse, Transitional |
Coastal Living Escape Cottage Dining Table
| Brand | Universal Furniture |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Oak, Pine Veneer, Storage, Wood |
| Style | Cottage |
Owens Maple Counter Dining Table
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Transitional |
Traditions Traditions Rectangle Dining Table with Two 22-inch leaves
| Weight | 209.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42.00 × 78.00 × 30.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Brown |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.