Today’s Hours Getting Hours
Caraway Credenza Desk
Call for Price
Jive Etagere
$2,796.00 Original price was: $2,796.00.$1,758.99Current price is: $1,758.99.
Marquee Oval Dining Table
"*" indicates required fields
Description
**Final Sale – All Items are sold as is, no returns unless damaged upon receipt. Streamlined and sexy, this sleek oval table contrasts a gray washed solid pine top with a simple black metal base with crossed stretchers. The look is urbane and sophisticated, but the sturdy construction and protected finish is ready for family and friends.
Product Details
| Item Weight | 75 |
|---|---|
| Materials | Reclaimed Pine and Iron |
| Opportunity Buy | YES |
| Dimensions | W:84 x D:35.5 x H:30 |
Additional information
| Weight | 75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35.5 × 84 × 30 in |
| Brand | Furniture Classics |
| Color | Brown |
| Style | Industrial |
| Collection | Marquee |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Summer Hill Round Dining Table
| Brand | Universal Furniture |
|---|---|
| Color | Grey, White |
| Features | Wood |
| Style | Coastal, Farmhouse, Transitional |
Savona Friedrick Dining Table in Versaille
| Brand | American Drew |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Wood |
| Style | Traditional, Transitional |
Owens Maple Counter Dining Table
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Transitional |
Traditions Traditions Rectangle Dining Table with Two 22-inch leaves
| Weight | 209.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42.00 × 78.00 × 30.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Brown |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.