Shiloh Queen Rails W/ Decking I430-402-1
Call for Price
Shiloh Queen Low Profile Fb
Call for Price
Porter Dining Table
"*" indicates required fields
Description
Transform your dining area into a haven of timeless elegance with this table crafted from Acacia wood, encouraging a sense of intimacy during meals, allowing for easy conversation and shared moments. Perfect for casual dinners or more elegant gatherings.
Product Details
| Item Weight | 90 |
|---|---|
| Materials | Acacia |
| Dimensions | W:59.5 x D:59.5 x H:30 |
Additional information
| Weight | 90 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 59.5 × 59.5 × 30 in |
| Brand | Furniture Classics |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Porter |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern Dining Dining Table 48 In. Round To 66 In. (18 In. Leaf)
Americana Modern Dining Dining Table 88 In. X 42 In. Trestle To 112 In. (24 In. Butterfly Leaf)
Crossings Downtown 86″ Rectangular Dining Table
Crossings Eden Rectangular Dining Table
Rodrigo Counter Table Brown
| Dimensions | 32 × 32 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.