Bryant Leather Chair
| Weight | 94 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 37 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bryant |
| Features | Leather |
Catalina Fabric Power Reclining Loveseat with Console & Power Headrests
| Weight | 252 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 72 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Catalina |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Catalina Fabric Power Reclining Sofa with Power Headrests
| Weight | 252 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 84 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Catalina |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining |


