
Devon Fabric Reclining Sofa
Call for Price
CM Leather Ottomans & Poufs
$2,600.00 Original price was: $2,600.00.$1,628.99Current price is: $1,628.99.
70″ Entertainment Console – 6872X
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Height | 30″ |
|---|---|
| Width | 70″ |
| Depth | 18″ |
| Wood Type | Alder |
Additional information
| Dimensions | 18 × 70 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Archbold Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern – Denim 92 In. Tv Console With Hutch And Led Lights
Americana Modern – Dove 92 In. Tv Console
Americana Modern – Dove 92 In. Tv Console With Hutch, Backpanel And Led Lights
Boheme Salvator Media Console
| Weight | 167.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.5 × 89 × 28 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Gray |
| Detail Color | Blues |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Power |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.