Mackenzie 73" Highboy Open Console
Call for Price
Chelsea 68" Console W/ 4 Doors
Call for Price
Mackenzie 73″ Highboy Open Console
"*" indicates required fields
Description
Don’t let the modern style fool you. Our Mackenzie collection captures the spirit of transitional meets new! Today’s finishes, combined with today’s style is fresh but familiar.
Product Details
| American Pride | Designed, Assembled, & Finished with American Pride in Phoenix, Arizona, using Domestic and Imported Materials. |
|---|---|
| Cord Management | Engineered to allow cords to pass through the furniture to an outlet. |
Additional information
| Dimensions | 17 × 73 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Aspen Home |
| Color | White |
| Detail Color | White |
| Style | Modern/Contemporary |
| Collection | Mackenzie |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Mackenzie 65″ Open Console
Mackenzie 65″ Open Console DPP1065-SBR
Mackenzie 73″ Highboy Open Console
Mackenzie 73″ Highboy Open Console
Mackenzie 73″ Highboy Open Console WMPP1373-VBK
Mackenzie 73″ Open Console
Mackenzie 73″ Open Console
Mackenzie 73″ Open Console
Related products
Americana Modern – Cotton 76 In. Tv Console
Americana Modern – Denim 63 In. Tv Console
Americana Modern – Dove 63 In. Tv Console
Americana Modern – Dove 92 In. Tv Console With Hutch, Backpanel And Led Lights
Boheme Salvator Media Console
| Weight | 167.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.5 × 89 × 28 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Gray |
| Detail Color | Blues |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Power |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.