Zane 70″ Console
"*" indicates required fields
SKU:
I256-272
Category: Entertainment Stands
Tags: Aspen Home, Entertainment Stands, Grey, Parchment
Description
The contrast between the lightly textured parchment finish and matte black metal hardware provides a clean, contemporary look and timeless style.
Product Details
| Adjustable/Removable Shelves | Gives you the flexibility to customize the space to suit you. |
|---|---|
| Cord Management | Engineered to allow cords to pass through the furniture to an outlet. |
Additional information
| Dimensions | 17 × 72 × 26 in |
|---|---|
| Brand | Aspen Home |
| Color | Grey |
| Detail Color | Parchment |
| Style | Modern/Contemporary |
| Collection | Zane |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Zane 62″ Console
Zane 66″ Executive Desk
Zane 66″ Writing Desk
Zane 95″ Console
Zane Chairside Table
Zane Chest
Zane Cocktail Table
Related products
Americana Modern – Denim 63 In. Tv Console
Americana Modern – Denim 92 In. Tv Console With Hutch And Led Lights
Americana Modern – Denim 92 In. Tv Console With Hutch, Backpanel And Led Lights
Americana Modern – Dove 92 In. Tv Console
Boheme Salvator Media Console
| Weight | 167.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.5 × 89 × 28 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Gray |
| Detail Color | Blues |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Power |


Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.