
Stressless® Flora Wood 2.5 seater
Call for Price
Beckham Track Arm Modular Sofa
Call for Price
CBA-772-V1 – Monterey Tall Display Cabinet – Hawthorne Light
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Tempered Glass, Oak Veneers, Oak Solids |
|---|---|
| Notes | Behind two doors with aged bronze hardware pulls and glass inserts is five glass shelves and dimmable interior lighting with a wooden back panel. First, third and fifth shelf is adjustable, w |
| Volume | 58 cft |
| Weight | 374 lb |
Additional information
| Weight | 374 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 36 × 83.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.