Today’s Hours Getting Hours
Chapman Martini Table
Call for Price
Chapman Shou Sugi Ban Entertainment Console
Call for Price
Chapman Martini Table
"*" indicates required fields
SKU:
6033-50006-647
Category: Accent Furniture
Tags: Accent Furniture, Hooker Furniture, Silver, Silvers
Description
Exuding authenticity and chic sophistication, the Chapman Martini Table combines hand-hammered forged pewter with a thick glass top in a convenient, compact 15-inch W x 15 D footprint.
Additional information
| Weight | 24.31 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.5 × 13.25 × 25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Color | Silver |
| Detail Color | Silvers |
| Style | Casual |
| Collection | Chapman |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Chapman Console Table
Chapman Martini Table
Chapman Round Side Table
Chapman Shou Sugi Ban Accent Chest
Chapman Shou Sugi Ban Side Table
Chapman Three-Drawer Nightstand
Related products
Commerce and Market Commerce & Market Accent Table
Chapman Drink Table
Traditions Side Table
Melange Laureng Martini Table
Alfresco Alfresco Trifoglio Accent Table
| Weight | 13.20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21.50 × 22.50 × 26.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Alfresco |
| Color | Blue |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.