Today’s Hours Getting Hours
Grand Poppy Table
"*" indicates required fields
Description
Five pierced legs shaped in an organic form. Patterned after an early Gustav Stickley table with top and fixed shelf shaped like a poppy flower.
Additional information
| Dimensions | 26 × 26 × 28 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Vintage |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Commerce and Market Commerce & Market Accent Table
Chapman Drink Table
Melange Laureng Martini Table
Alfresco Alfresco Trifoglio Accent Table
| Weight | 13.20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21.50 × 22.50 × 26.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Alfresco |
| Color | Blue |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.