Today’s Hours Getting Hours
Melange Julip Accent Chest
Call for Price
Melange Kandin Bar Cabinet
Call for Price
Melange Willow Hall Chest
"*" indicates required fields
SKU:
628-50206-99
Category: Accent Furniture
Tags: Accent Furniture, black, Blacks, Hooker Furniture
Additional information
| Weight | 179 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 46 × 35 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Color | Black |
| Detail Color | Blacks |
| Style | Transitional |
| Collection | Melange |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Melange Blaire Console Table
Melange Bridged Cocktail Table
Melange Flourish Dressing Table
Melange Greystone Four-Door Credenza
Melange Marin 32in Accent End Table
Melange Mazarine Credenza
Melange Rockee Four Door Credenza
Related products
Commerce and Market Commerce & Market Accent Table
Melange Raisa Round End Table
Alfresco Alfresco Trifoglio Accent Table
| Weight | 13.20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21.50 × 22.50 × 26.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Alfresco |
| Color | Blue |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.