Today’s Hours Getting Hours
Bw Rowland Hazel 22x22
Call for Price
Bw Eddie Sagebrush Green 24x24
Call for Price
Bw Breton Blue Multi 22×22
"*" indicates required fields
Description
With its classic good looks, this pillow makes a handsome addition to any setting thanks to its striped tape applique and subtle textures.
Product Details
| Overall Dimensions | 22”W x 0”D x 22”H |
|---|---|
| Materials | 60% Cotton/ 40% Belgian Linen/ 100% Cotton Back |
| Weight | 4.1 lbs |
Additional information
| Weight | 4.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Boardwalk |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Bw Horizon 20×20
Related products
Surya GCH003-2020 20 x 20 in. Gretchen Woven Pillow Cover #44; Light Gray
| Brand | Surya |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Fabric |
| Style | Contemporary |
AF Caro Cove Blue/Natural 14×20 Coastal View
| Brand | Classic Home |
|---|---|
| Color | Beige, Blue |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
KIK003-1818P Kikuyu Pillow Kit – 18 x 18 x 4 in.
| Brand | Surya |
|---|---|
| Color | Blue, Multi Color |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
RM Bosa Black/Natural 18×18 Downtown Escape
| Brand | Classic Home |
|---|---|
| Color | Black, Cream |
| Features | Fabric |
| Style | Contemporary |
Solage Multi 16×36 Pillow (Set of 2)
| Brand | Classic Home |
|---|---|
| Color | Grey, Multi Color |
| Features | Fabric |
| Style | Traditional |
Sam Moore Accessories 23 Square Welt No Pleats Pillow P-FTH-W-23
| Brand | Sam Moore |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Fabric |
| Style | Contemporary |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.