Bw Rowland Hazel 22x22
Call for Price
Bw Eddie Sagebrush Green 24x24
Call for Price
Bw Breton Blue Multi 22×22
"*" indicates required fields
Description
With its classic good looks, this pillow makes a handsome addition to any setting thanks to its striped tape applique and subtle textures.
Product Details
| Overall Dimensions | 22”W x 0”D x 22”H |
|---|---|
| Materials | 60% Cotton/ 40% Belgian Linen/ 100% Cotton Back |
| Weight | 4.1 lbs |
Additional information
| Weight | 4.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Boardwalk |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Bw Horizon 20×20
Related products
Circa Accent Pillow With Off-White And Navy Finish CIR004-1818P
| Brand | Surya |
|---|---|
| Color | Blue, White |
| Features | Fabric |
| Style | Farmhouse |
Harriet Velvet 14-inch x 20-inch Rectangular Throw Pillow, Sandy Pink
| Brand | Classic Home |
|---|---|
| Color | Pink |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
Jizera 18 x 18 x 4 Throw Pillow JIZ002-1818P
| Brand | Surya |
|---|---|
| Color | Beige, Gold |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
RM Bosa Black/Natural 18×18 Downtown Escape
| Brand | Classic Home |
|---|---|
| Color | Black, Cream |
| Features | Fabric |
| Style | Contemporary |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.