Today’s Hours Getting Hours
Sld Rina Multiple Sizes
Call for Price
Bw Foundation Blue/sagebrush Green 14x20
$120.00 Original price was: $120.00.$95.00Current price is: $95.00.
Bw Horizon 20×20
"*" indicates required fields
SKU:
V290135
Category: Accent Pillows
Tags: Accent Pillows, Blue/Sagebrush Green, Classic Home, Cream
Description
Digitally printed with an abstract, almost-striped design, this pillow brings energy and color to any space. Belgian flax linen offers premium durability and softness while also adding a subtle textural effect.
Product Details
| Overall Dimensions | 20”W x 0”D x 20”H |
|---|---|
| Materials | 100% Belgian Flax Linen |
| Colors | Blue/Sagebrush Green |
| Weight | 3.9 lbs |
Additional information
| Weight | 3.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Cream |
| Detail Color | Blue/Sagebrush Green |
| Style | Contemporary |
| Collection | Boardwalk |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Bw Crawford 22×22
Related products
AF Caro Cove Blue/Natural 14×20 Coastal View
| Brand | Classic Home |
|---|---|
| Color | Beige, Blue |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
Lorens 20 X 20 inch Cream/Taupe/White/Ivory/Medium Gray/Silver Gray Pillow Kit, Square
| Brand | Surya |
|---|---|
| Color | Ivory, Multi Color, White |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
Sam Moore Accessories 23 Square Welt No Pleats Pillow P-FTH-W-23
| Brand | Sam Moore |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Fabric |
| Style | Contemporary |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.