Today’s Hours Getting Hours
Indoor/outdoor Nantucket Blue Multi
Call for Price
Indoor/outdoor Hilton Blue
Call for Price
Indoor/outdoor Cape Green
"*" indicates required fields
Description
Seasonal outdoor pillows with graphic prints and bold color stories make for the perfect backyard or porch style statements. Made with a removable polyester insert, this pillow can easily be cleaned by dusting or using water and laying out to dry in sunlight.
Product Details
| Overall Dimensions | 24”W x 2”D x 12”H |
|---|---|
| Materials | 100% Polyester |
| Weight | 1.6 lbs |
Additional information
| Weight | 1.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 24 × 12 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Green |
| Style | Contemporary |
| Collection | Cape |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Harriet Velvet 14-inch x 20-inch Rectangular Throw Pillow, Sandy Pink
| Brand | Classic Home |
|---|---|
| Color | Pink |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
Solage Multi 16×36 Pillow (Set of 2)
| Brand | Classic Home |
|---|---|
| Color | Grey, Multi Color |
| Features | Fabric |
| Style | Traditional |
Sam Moore Accessories 18 Square Welt No Pleats Pillow P-FTH-W-18
| Brand | Sam Moore |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Fabric |
| Style | Contemporary |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.