Today’s Hours Getting Hours
Sld Sharma Multiple Sizes
Call for Price
Ca Tollo Natural/ivory Multiple Sizes
Call for Price
Sld Sharma Multiple Sizes
"*" indicates required fields
Description
Variegated hues and organic beauty make this pillow an ideal addition to any nature inspired space. A textured weave emphasizes the variation of color tones in this simple and neutral piece. A soft feather blend insert gives this pillow a lavish supportive feel that makes it as comfortable as it is beautiful.
Product Details
| Overall Dimensions | 22”W x 1”D x 22”H |
|---|---|
| Materials | 70% Cotton/30% Polyester/ Same Fabric Front and Back |
| Colors | Yellow |
| Weight | 1 lbs |
Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 22 × 22 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Yellow |
| Style | Scandinavian |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Harriet Velvet 14-inch x 20-inch Rectangular Throw Pillow, Sandy Pink
| Brand | Classic Home |
|---|---|
| Color | Pink |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
AF Caro Cove Blue/Natural 14×20 Coastal View
| Brand | Classic Home |
|---|---|
| Color | Beige, Blue |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
RM Bosa Black/Natural 18×18 Downtown Escape
| Brand | Classic Home |
|---|---|
| Color | Black, Cream |
| Features | Fabric |
| Style | Contemporary |
Lola 30 x 30 x 5 Throw Pillow LL003-3030P
| Brand | Surya |
|---|---|
| Color | Blue, Multi Color |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
Sam Moore Accessories 23 Square Welt No Pleats Pillow P-FTH-W-23
| Brand | Sam Moore |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Fabric |
| Style | Contemporary |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.