Today’s Hours Getting Hours
Villa Feather Down Insert For Pillow Multiple Sizes
Call for Price
Villa Feather Down Insert For Pillow Multiple Sizes
Call for Price
Villa Feather Down Insert For Pillow Multiple Sizes
"*" indicates required fields
Description
A feather and down blend with a cotton cover, this pillow insert offers plush comfort without sacrificing eye-catching style.
Product Details
| Overall Dimensions | 17”W x 0”D x 13”H |
|---|---|
| Materials | 100% Cotton Cover |
| Weight | 1 lbs |
Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 13 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Villa Feather |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Related products
Jizera 18 x 18 x 4 Throw Pillow JIZ002-1818P
| Brand | Surya |
|---|---|
| Color | Beige, Gold |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
KIK003-1818P Kikuyu Pillow Kit – 18 x 18 x 4 in.
| Brand | Surya |
|---|---|
| Color | Blue, Multi Color |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
AF Kadel Thyme Green Multi 14×20 (Set of 2)
| Brand | Classic Home |
|---|---|
| Color | Green, Multi Color |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
Lorens 20 X 20 inch Cream/Taupe/White/Ivory/Medium Gray/Silver Gray Pillow Kit, Square
| Brand | Surya |
|---|---|
| Color | Ivory, Multi Color, White |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
Solage Multi 16×36 Pillow (Set of 2)
| Brand | Classic Home |
|---|---|
| Color | Grey, Multi Color |
| Features | Fabric |
| Style | Traditional |
Sam Moore Accessories 23 Square Welt No Pleats Pillow P-FTH-W-23
| Brand | Sam Moore |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Fabric |
| Style | Contemporary |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.