Today’s Hours Getting Hours
Sand Painting Art By Buddy Whitlock
Call for Price
Mire Painting Art 48x72 By Buddy Whitlock
Call for Price
Gloss Painting Art By Buddy Whitlock
"*" indicates required fields
Description
Rich textures and luminous gold accents define Gloss Painting, where abstract forms dance in harmonious rhythm. Encased in a gold floating frame, it radiates luxury and elegance.
Product Details
| Overall Dimensions | 48”W x 2”D x 72”H |
|---|---|
| Materials | Canvas, Poly fiber frame |
| Weight | 16.32 lbs |
Additional information
| Weight | 16.32 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 48 × 72 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Blue |
| Style | Contemporary |
| Collection | Gloss |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.