Studio Adjustable Floor Lamp in Hand-Rubbed Antique Brass 91025HAB
$800.00 Original price was: $800.00.$595.00Current price is: $595.00.
E. F. Chapman Pixie 13 inch 25.00 watt Polished Nickel Task Table Lamp Portable Light
$470.00 Original price was: $470.00.$355.00Current price is: $355.00.
Scala Hand-Forged Bedside Lamp in Gilded Iron with Natural Percale Shade 53514GI
"*" indicates required fields
Description
15.5″ x 16.5″ x 7.5″ Natural Percale Rectangle
Additional information
| Brand | Visual Comfort & Company |
|---|---|
| Color | Gold, White |
| Features | Metal |
| Style | Modern |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Crista Table Lamp
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Crista |
| Features | Fabric |
Stevens Buffet Lamp
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Stevens |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.