Heritage One Drawer Nightstand
Call for Price

Gemma TABLES 50573/25+94914/S9
Call for Price
AEA-880 – Odeon Mirror
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Stainless Steel, Mirror |
|---|---|
| Notes | Polished Stainless SteelPlain mirror glassMay be hung vertically or horizontally |
| Volume | 7 cft |
| Weight | 85 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 36 × 60 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Silver |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.