Escape-Coastal Living Home Collection 44 Dining Table
Call for Price
Beckham Track Arm Modular L-Shaped Sectional
Call for Price
CBA-831-V2 – Monterey Floor Mirror – Hawthorne Dark
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Oak Veneers, Oak Solids, Mirror, Mappa Burl Veneers |
|---|---|
| Distressing Level | Light |
| Notes | Clear mirrorMay be hung vertically or horizontally. |
| Volume | 18 cft |
| Weight | 1 lb |
Additional information
| Weight | 188 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 44 × 80 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | No Color |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.